Тримачі прибирального інвентарю FBK

Тримачі прибирального інвентарю FBK

Тримачі й затиски для прибирального інвентарю FBK

Високий рівень професіоналізму клінінгових компаній багато в чому залежить від якості і технічних особливостей інструментів для прибирання. Однак без належних умов зберігання таке спорядження не прослужать довго. З цієї причини компанія Промсерв пропонує своїм клієнтам кріпильні пристосування для прибирального інвентарю ФБК. Унікальні комплексні системи спеціально розроблені для розміщення:

  • швабр;
  • мітел;
  • губок;
  • інших виробів.

Моделі являють собою кріплення для інвентарю, виконані з високоякісних матеріалів. Найчастіше пристрої монтуються на стіну. Данська бренд FBK піклується про максимальну ефективність товарів.

Широкий асортимент продукції FBK

Наш інтернет-магазин зібрав найкращі моделі європейської компанії ФБК. У каталозі представлені професійні пристосування преміум класу, які дозволяють належним чином зберігати інвентар для клінінгу. У нас можна знайти рейки різних варіацій:

  • з 2-ма однотипними фіксаторами;
  • для кріплення на стіну (без фіксаторів);
  • багатофункціональні зразки з кількома фіксують елементами.

Такі конструкції забезпечують легкий доступ до інструментів для прибирання. Все необхідне знаходиться на відстані витягнутої руки. Працівникові не доведеться витрачати багато часу на пошук і систематизацію приладдя. Добре продумана кріпильна система затискачів для прибирального інвентарю дозволить швидко і надійно зафіксувати швабру, мітлу або щітку. Вдалим рішенням для оперативного виконання завдань служить єдина конструкція, яка може складатися з:

  • кріплення для совка, що забезпечує з'єднання вироби з ручкою віника;
  • ручного держателя для мопа;
  • інших унікальних пристосувань.

Вся продукція FBK має мінімалістичний дизайн для більш простого використання. Гладка поверхня власників прибирального інвентарю забезпечує легку чистку виробів. Відсутність стиків і зазорів між деталями гарантує стерильність зберігання інструментів, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Більш детальну інформацію про кожен товар надасть менеджер нашої компанії. Оформити замовлення можна за телефоном або на сайті.


Показано від 1 до 24 з 86 (всього сторінок: 4)
Останні відгуки
22.07.2022 Николай В.
Полотно неткане холстопрошивне 160 гр/м2 140см
Полотно неткане холстопрошивне 160 гр/м2 140см
Спасибо за доставку и качественный товар..
18.07.2022 Юлия Александровна
Швабра дерев'яна 120*35см Україна
Швабра дерев'яна 120*35см Україна
Спасибо. Всё отлично). ..
25.11.2021 Дмитрий
Кий сталевий з різьбленням 130см FRA-11510
Кий сталевий з різьбленням 130см FRA-11510
Кий прочный. Резьба подошла к пластиковой щётке для пола...
20.10.2021 Валерий Петрович