Оплата і доставка

Оплата

 • Безготівковий розрахунок: оплата проводиться з розрахункового рахунку підприємства шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок одержувача на умовах 100% передоплати. Для оплати, на електронну адресу вказану при оформленні замовлення буде відправлений рахунок-фактура з ПДВ. Для правильного оформлення бухгалтерських документів, прохання вислати Свідоцтво реєстрації підприємства і Свідоцтво платника ПДВ на електронну адресу info@promserv.com.ua. Безготівковий розрахунок з ПДВ доступний для Юридичних осіб та Фізичних осіб підприємців (ФОП).

Доставка

Шановні покупці, доставка по Дніпру при замовленні на суму від 2000 грн здійснюється транспортом компанії абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Покупці з усієї території України можуть отримати товар на поштовому відділенні улюбленої служби доставки або кур'єром нашої компанії за вказаною Вами адресою.

Ми пропонуємо:

- Нова Пошта;

- Укрпошта;

- Делівері;

- Автолюкс;

- Якщо вам потрібен інший перевізник, вкажіть у формі оформлення замовлення.

Товар який відправляється обраної Вами службою доставки - відправляються за рахунок одержувача.

Щоб отримати посилку, пред'явіть на відділенні № товаро-транспортної або експрес-накладної та посвідчення особи. Терміни доставки залежать від обраної Вами поштової служби і віддаленості регіону.

Доставка кур'єром нашої компанії по території України здійснюється за вказаною Вами адресою. Вартість доставки залежить від обсягу і суми замовлення.

Будь ласка, уважно заповнюйте анкету замовлення товару і перевіряйте товар при отриманні. У зв'язку з випадками пошкодження товарів при транспортуванні поштовими службами (перевізниками), для товарів запроваджується обов'язковий огляд як при відправленні так і при отриманні. Якщо покупець при отриманні при огляді виявляє пошкоджений товар, або його частини - він повинен пред'явити претензії перевізнику і вимагати від нього компенсацію. Якщо покупець при отримання не оглянув товар - він сам несе відповідальність за цей товар.Промсерв - надійний стандарт чистоти